To Top

Legfrissebb híreink

Minden, ami nálunk történik...

Virágvásár Kézdivásárhely főterén

KULTÚRA
VIRAGVASAR_2020
Dátum: : 2021-04-23 00:00 - 2021-05-13 00:00

A járványügyi helyzet miatt, idén elmaradt a kézdivásárhelyi Virágvarázs nevű virágvásár, ahol rendszerint be lehetett szerezni a nyárra szánt legszebb virágokat. Ezt valamilyen módon pótolandó, Kézdivásárhely Önkormányzata mindenszentek ünnepe és a halottak napja alkalmából virágvásárt szervez a város főterén.

A vásár 2020. október 29-én, csütörtökön és október 30-án, pénteken zajlik, és az alkalomhoz illő virágokat lehet beszerezni. Az esemény hivatott pótolni a zöldségpiac felújításával járó kiesést is. A virágvásárra jelenleg öt termesztő jelezte részvételét. Nyitvatartás 9 és 17 óra között.

 

2020. október 22.

 

Search

      MIKEWEB1           ©  Mike Web        Flag Counter

PRIMĂRIA COMUNEI DITRĂU

© All Rights Reserved

Sign in to your account